DUDAK KONTÜR

DUDAK KONTÜR

Günümüzde en çok tercih edilen kalıcı makyaj çeşitlerinden biride Dudak Kontür ve dudak içi renklendirmedir. Güzelliğinize güzellik katmak için sizde dudaklarınızı ön plana çıkartın.

 

Dudak Kontür Nedir ?

En başta ve yine en çok sorulan şudur; Doğal olur mu? evet olur. Eğer renkler tercih edilirse ve dudağına yakın renk tonları kullanırsa doğal olur.

Ama Doğru ellerde çerçevelendirme yapılırsa harika olur.

 

Dudak Kontürü Ne İçin Yapılır;

 

Dudakları ince olan ve ince olan dudaklara dolgunluk kazandırmak amacıyla, dudakların etrafını çevreleyen çerçevenin simetriğinin doğuştan bozuk olması ya da renk tonlarında değişiklikler nedeniyle en çok tercih edilen hayat kurtaran uygulamalardan biridir. Hem estetik güzellik katması hem makyaj yapmadan doğal kalmak için birebirdir.

 

Dudak Kontürü Nasıl Yapılır ?

Kontür uygulamasında yapılan hataların en başında dudağınıza estetik katmak ve dolgun göstermek düşüncesiyle yapılan kontürün dudak çerçevesinin dışına aşırı derecede taşırılmasıdır. İster istemez ilerleyen zamanlarda ton farkı nedeniyle daha kötü sonuçlara neden olabilir.

 

Bu sebeble yapılan dudak kontürü uzman ellerde hayat kurtarır ve dudaklarınıza estetik açıdan muazzamlık katar. Büyük hevesle yaptırılan dudak kontürünü yanlış ellerde yaptırmayınız. Sizde dudaklarınızın çekici ve doğal görünümlü olmasını istiyorsanız kendinizi güvenilir ellere teslim edin.