Our Blog

Microblading Kaş

Microblading Kaş

Kimler İçin En İyisi: Doğal bir görünüm isteyen herkes.

Mikroblading nedir: Microblading, mikropigmentleri cilde enjekte etmek için süper ince bir kalem (teknik olarak bir demet veya 12 ila 15 iğne) kullanan bir tekniktir. Belirgin şekilde kıl efekti etkisi yaratıyor. Ve ihtiyaç yarı kalıcı (geleneksel kozmetik dövmeler gibi kalıcı). Her vuruşun biraz kâğıt kesimi olduğunu düşünün. (Ne merak ettiğinizi biliyoruz: Evet, acıyor, ama kaş perdesi ilk önce bölge olabilir.) Diğer tekniklerle karşılaştırıldığında mikro-kıl yapımı çok doğal bir görünüm veriyor ve saçları daha iyi simüle ediyor

Bilmeniz gerekenler: Fiyatlar yere ve kalıcı makyaj uzmanlığına göre değişir, ancak 300 ile 1000 TL arasında değişir. İlk birkaç gün içinde kaşlarını planlamak isteyebilirsiniz. Mikroblakstan sonraki ilk gün, kaşlarınızı her dört saatte bir pamuklu ped ile temizleyin” diyor. İkinci günde, üç kez tekrarlayın. Önümüzdeki beş gün için bu sabah ve gece. Kaş alanınız kırmızı ve kabuklu olabilir, örneğin, ilk hafta veya iki için büyük bir iş görüşmesi veya katılım fotoğrafları olabilir. Ayrıca, spor salonuna gitmekten kaçının, kaşların etrafında terleme, pigmentin tutulmasını önler ve enfeksiyona neden olabilir.
Mikro kalıplamanın ne kadar sürdüğü: Yaklaşık bir ayda bir rötuşa ihtiyacınız olacak (bunun maliyeti genellikle ilk hizmetin ücreti olarak bütçelendirilir). Sonra, microblading yaşam tarzınıza bağlı olarak 12 aydan üç yıla kadar sürebilir. Uzatmanın birkaç yolu: Güneşten uzak durun, çünkü pigmenti soluyabilir ve kaşlarınızın etrafındaki eksfolyantları (retinol ve glikolik asit gibi) kullanmamaya özen gösterin, çünkü sürekli kullanım ile cildinizin üst katmanlarını kaldıracaklardır. ve onunla renk.

Leave A Comment